Harmonogram zajęć pozalekcyjnych Tańce i zabawy integracyjne dla uczniów klas I-III Programowanie Koło teatralne "Smile" Zajęcia szachowe Klub Logicznego Myślenia

Klub Logicznego Myślenia

Szeroko rozumiane LOGICZNE MYŚLENIE jest podstawą do zrozumienia tajników nauk ścisłych i odnalezienia się w dorosłym świecie. Myślenie przyczynowo-skutkowe, umiejętności analityczne, czytanie ze zrozumieniem, a co najważniejsze umiejętność samodzielnego myślenia zamiast powielania schematów  to umiejętności, które są bardzo cenione na rynku pracy.

Umiejętności te uczniowie zdobywają już od najmłodszych lat. W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas czwartych naszej szkoły pracują  ze wszystkich sił na swój własny sukces.

O tym czym się zajmujemy i jak pracujemy na co dzień dowiecie się przeglądając zdjęcia: