Ogłoszenia Wyprawka pierwszoklasisty Zestaw podręczników Egzamin ośmioklasisty Rada Rodziców Informacje GOPS Punkt Wsparcia i Pomocy Rodzinie w Michałowicach

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice.

Chcemy serdecznie podziękować za wszystkie wpłaty na rzecz Rady Rodziców dokonane w minionym roku szkolnym. Na co wydaliśmy pieniądze?
- doposażyliśmy sale przedszkolne w klocki,
- kupiliśmy rozkładaną pufę-materac do przedszkolnej zerówki
- kupiliśmy duży drewniany warsztat i duży domek dla lalek dla przedszkolaków
- dofinansowaliśmy wyposażenie sklepiku szkolnego
- kupiliśmy poczęstunek i napoje na koncert z okazji 11 listopada Z pieśnią do Wolności i Noworoczny Koncert Kolęd
- dofinansowaliśmy pokaz planetarium w naszej szkole dla wszystkich uczniów i przedszkolaków
- opłaciliśmy nagrody na szkolny konkurs muzyczny
- opłaciliśmy nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego
- kupiliśmy kwiaty dla nauczycieli kończących pracę w naszej szkole.
Jak widzicie, tylko dzięki Waszym wpłatom była możliwa realizacja tych wszystkich wydatków na rzecz dzieci i społeczności szkolnej.

Bardzo dziękujemy i prosimy o wpłaty na kolejny rok szkolny.

Na pierwszym spotkaniu Rada Rodziców ustaliła, że wysokość rocznej składki pozostaje na dotychczasowym poziomie: 30 zł na pierwsze dziecko, 20 zł na drugie. Zdajemy sobie sprawę, że czasy są ciężkie i każdy dodatkowy wydatek z budżetu domowego jest dla Państwa obciążeniem.

Jeśli i te kwoty są zbyt duże, to prosimy choćby o 10 zł. Nasza szkoła liczy 395 uczniów i przedszkolaków, każda kwota ma znaczenie.

Wpłaty przyjmujemy na konto:

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. św. Królowej Jadwigi w Więcławicach Starych
70 1240 4650 1111 0010 7626 5218

Jednocześnie zapraszamy do zabawy Bilety do kina, podobnie jak w ubiegłym roku. Klasa, w której uzbiera się najwięcej wpłat na rzecz Rady Rodziców, otrzyma w prezencie bilety do kina w Michałowicach.

Wygra klasa, w której najwięcej osób wpłaci - liczymy procentowo, bo nie ma jednakowej liczby uczniów w każdej klasie. Nie bierzemy też pod uwagę wysokości wpłat, bo wiadomo, że rodzice więcej niż jednego dziecka wpłacają mniejsze kwoty.

Liczą się wpłaty dokonane od początku bieżącego roku szkolnego do 30 kwietnia 2024. Warunkiem udziału w zabawie jest podanie przy wpłacie nazwiska dziecka i klasy. Bardzo prosimy o tym pamiętać.