Nasze sukcesy Plener malarski Festiwal Nauki Olimpiada przedszkolaków Międzyszkolny Bieg Przełajowy Gazetka klas I-III "Kleks"

Gazetka klas I-III "Kleks"

Rok szkolny 2014/2015

Ukazał sie pierwszy numer gazetki w roku szkolnym 2014/2015. Zapraszamy do lektury.

GAZETKA_nr_1-_2014.pdf

GAZETKA_nr_2_-_2014.pdf

GAZETKA_nr_3-_2014.pdf

GAZETKA_nr_4_i_5_-_2015.pdf

GAZETKA_nr_5_i_6_-_2015.pdf

GAZETKA_nr_7_-_2015.pdf

GAZETKA__nr_8_i_9_-_2015.pdf

GAZETKA_10-2015.pdf

Rok szkolny 2013/2014

Gazetka szkolna klas I-III Szkoły Podstawowej "KLEKS " ukazuje się raz w miesiącu.. Gazetka rejestruje zmiany zachodzące w szkole i stała sie mini kroniką najważniejszych wydarzeń naszej społeczności. "KLEKS" chętnie czytają nie tylko uczniowie, ale także rodzice i nauczyciele. "KLEKS" jest wizytówka szkoły promującą jej działania.

Gazetkę redagują: uczniowie kl. III i II SP Koła Dziennikarskiego

• J. Zębala, Z. Dyrkacz, K. Franczak J. Dyląg, J. Zając, N. Busłowicz,

M. Kulesza

• Franczak, N. Musiał, K. Machnik, M. Deka, T. Poradzisz, N. Klupa,

O. Cygan, K. Kulesza

Opiekunowie gazetki: wych. kl. III – mgr Elżbieta Machnik

wych. kl. II - mgr Barbara Wysocka

Gazetka szkolna jest także cennym narzędziem wychowawczym, umożliwia ekspresję (wyrażanie własnych przeżyć i przemyśleń), a także partnerstwo między nauczycielem i uczniami, buduje przywiązanie do szkoły i współtworzenie jej tradycji, zbliża szkołę do środowiska.

Barbara Wysocka

Prezentujemy kolejne numery gazetki klas I - III szkoły podstawowej "Kleks"

Zapraszamy do lektury.

" Kleks"  nuner 1       GAZETKA__1.pdf    "Kleks"  numer 2        GAZETKA_2.pdf