Harmonogram zajęć pozalekcyjnych Tańce i zabawy integracyjne dla uczniów klas I-III Programowanie Koło teatralne "Smile" Zajęcia szachowe Klub Logicznego Myślenia

Koło teatralne "Smile"

Zajęcia koła dają możliwość rozwoju zainteresowań i uzdolnień uczniów. Uzupełniają edukację uczniów w dziedzinie komunikacji w języku angielskim. Uczestnicy zajęć otrzymują szansę udoskonalenia swoich umiejętności językowych szczególnie w zakresie płynności mówienia i poprawności wymowy. Celem koła jest zachęcenie uczniów do kreatywności i pozalekcyjnej aktywności językowej, przygotowanie do samodzielności w procesie uczenia się języka angielskiego i umacnianiu wiary we własne możliwości językowe. Uczestnictwo w zajęciach koła zapewnia dzieciom dodatkową godzinę w tygodniu kontaktu z językiem, a użycie autentycznych tekstów interesujących dzieci wyzwoli w nich naturalne procesy przyswajania języka.

Zajęcia prowadzi mgr Ewa Gołąb